Безпечне відвідування солярію

Легкий шоколадний або карамельний, соковитий медовий або прекрасний оливковий колір набуває шкіра наша після приймання сонячних ванн під час літнього відпочинку. Але, бувають випадки коли ефект від загоряння м’яко кажучи, залишає бажати кращого, а така бажана засмага виходить нерівномірною. Що ж робити в таких ситуаціях, як досягти бажаного забарвлення шкіри, якщо немає часу на відпустку влітку, а поїздка в теплі країни б’є по кишені?

Сучасні технології індустрії краси не стоять на місці, шикарний тон шкіри нині може дозволити собі будь-яка людина. Напевно, кожен з нас хоч раз замислювався над походом у солярій. Штучно придбана засмага – можливість завжди відчувати себе (виглядати) так, ніби ви повернулися з сонячного тропічного курорту.

«Інструкція з експлуатації» солярію

Дуже важливо дотримуватися «інструкції з експлуатації» солярію! Перш ніж піти на процедуру, потрібно ознайомитися з усіма нюансами, зважити всі “за” / “проти”, щоб залишити лише позитивні емоції. Відвідування солярію має раду нюансів, навіть протипоказань. Почніть із вибору найбільш якісного на ваш погляд салону. При його виборі звертайте увагу не тільки на персонал, рівень обслуговування, цінову політику, але також дотримання санітарних норм. Не забудьте спитати, чи давно мінялися лампи?

На кожну людину сонячні промені впливають по-різному. Йдеться про чутливість шкіри, про тип, наявність утворень на шкірі. Така сама ситуація зі штучним ультрафіолетом. Слід пам’ятати, що жоден фахівець не повинен гарантувати 100% безпеку процедури, оскільки завжди залишається певний відсоток ризику.

На що звернути увагу при виборі солярію?

  1. Лапи, що використовуються в солярії, не повинні блимати. Вони не вимагають додаткового нагріву. Експлуатація ламп повинна становити не більше 540 годин.
  2. UV-випромінювання має бути сертифікованим. Сертифікати повинні бути доступними для ознайомлення клієнтами.
  3. Для запобігання наслідкам апарат штучної засмаги повинен бути оснащений кнопкою зупинки процедури. Причому місцезнаходження цієї кнопки має бути максимально доступним. Тип солярію. Існує 2 типи: вертикальний (зміна кольору шкіри відбувається швидше) та горизонтальний (слабкі лампи).

Важливо! Волосся. Завжди прикривайте волосся, інакше пошкоджень не уникнути, а після солярії доведеться звернутися до перукаря. Очі. Знімайте лінзи. Використовуйте спеціальні окуляри. Груди. Не менше сітківки очей жіночі груди піддаються впливу променів. Використовуйте спеціальні наклейки.

Косметика та косметичні процедури

Не рекомендується використовувати засоби, що містять луг (мило, гелі для душі та інші). Кислотність шкіри змінюється, при цьому виникає ймовірність обгорання. Також існує заборона використання декоративної косметики. Одночасне відвідування косметолога разом із солярієм заборонено категорично. Тимчасова різниця між процедурами не повинна бути меншою за тиждень.

Лікарські препарати

Є ряд препаратів несумісних із солярієм. Перед процедурою проконсультуйтеся з лікарем.

Медичні показники заборони на солярій

  1. Порушення серцево-судинної роботи системи організму
  2. Множинні невуси (родимки)
  3. Захворювання (бронхіальна астма, особливо туберкульоз, атеросклероз, гнійний висип та інші)
  4. Злоякісні пухлини (онкозахворювання)
  5. Захворювання ЦНС (центральної нервової системи)
  6. Менструація
  7. Вагітність
  8. Неповнолітнім дітям